Nedeľa 25.03.2018
Dnes má meniny 
Marián
0.4°C Bratislava
17.02.2018 09:51

Mesto začne odstraňovať z ulíc vraky áut


Ilustračná snímka.


Mesto Nové Zámky začne postupne odstraňovať z ulíc nepojazdné autá. Radnica pri tom bude spolupracovať so súkromnou firmou z Hornej Kráľovej, ktorá má vlastné parkovisko i autorizáciu na spracovanie starých vozidiel.


Ako informovala Mestská polícia (MsP) v Nových Zámkoch, proces likvidácie automobilových vrakov z verejných priestranstiev začne na základe písomnej žiadosti na odvoz konkrétneho auta, pričom MsP bude zabezpečovať celý priebeh jeho odstraňovania.       

Po označení auta určeného na odstránenie budú mestskí policajti vyhotovovať aj dôkladnú fotodokumentáciu. "Po vykonaní všetkých potrebných úkonov bude motorové vozidlo naložené na odťahové vozidlo, ktoré ho odvezie na určené parkovisko. Odvoz bude ihneď nahlásený na štátnu políciu a všetky známe údaje budú zverejnené na úradnej tabuli mesta i na jeho webovej stránke," oznámila MsP.     

Autor: (tasr)


komentáre
SHOW ALL
podobné
14.11.2016
Mestskí policajti dostali nové vozidlá s majákmi
V rámci zlepšovania a skvalitňovania služieb mestskej polície na území hlavného mesta SR Bratislavy dostali mestskí policajti päť nových moderných vozidiel.
viac
14.04.2017
V Nových Zámkoch chcú spolupracovať s komunitami mladých
Projekt vznikol v spolupráci Nadácie pre deti Slovenska a Projektu švajčiarsko-slovenskej spolupráce. Úspešne ho uskutočňujú už v šiestich komunitách Slovenska.
viac
11.08.2017
Výstava Avari a Slovania na sever od Dunaja predstaví ich spolužitie
Na putovnej archeologickej výstave Avari a Slovania na sever od Dunaja, ktorú v období od 18. augusta do 21. októbra sprístupní širokej verejnosti Múzeum Jána Thaina v Nových Zámkoch, bude zdokumentované spolužitie týchto dvoch etník na Slovensku.
viac
08.02.2018
Mesto modernizuje trhovisko, pribudne nové zastrešenie
V januári tohto roka sa začala rekonštrukcia tržnice v Nových Zámkoch. Realizuje ju Brantner, s. r. o., dcérska spoločnosť rakúskej firmy Brantner Walter, G.m.b.H. a mesta Nové Zámky. Rekonštrukcia by mala byť ukončená do apríla tohto roka a vyžiada si investíciu niekoľko stotisíc eur.
viac
top články
24 hodín
7 dní
30 dní
partneri
anketa
Mal by sa zakázať vstup utečencov do Európy?
Áno, môžu medzi nimi byť teroristi.
78.49 %
Nie som si istý/istá, ale nemali by sme ich do SR pustiť.
2.87 %
Nie, sú to ľudia, ktorí utekajú pred hrôzami vojny a potrebujú pomoc.
18.64 %