Pondelok 18.06.2018
Dnes má meniny 
Vratislav
25°C Bratislava
17.02.2018 09:51

Mesto začne odstraňovať z ulíc vraky áut


Ilustračná snímka.


Mesto Nové Zámky začne postupne odstraňovať z ulíc nepojazdné autá. Radnica pri tom bude spolupracovať so súkromnou firmou z Hornej Kráľovej, ktorá má vlastné parkovisko i autorizáciu na spracovanie starých vozidiel.


Ako informovala Mestská polícia (MsP) v Nových Zámkoch, proces likvidácie automobilových vrakov z verejných priestranstiev začne na základe písomnej žiadosti na odvoz konkrétneho auta, pričom MsP bude zabezpečovať celý priebeh jeho odstraňovania.       

Po označení auta určeného na odstránenie budú mestskí policajti vyhotovovať aj dôkladnú fotodokumentáciu. "Po vykonaní všetkých potrebných úkonov bude motorové vozidlo naložené na odťahové vozidlo, ktoré ho odvezie na určené parkovisko. Odvoz bude ihneď nahlásený na štátnu políciu a všetky známe údaje budú zverejnené na úradnej tabuli mesta i na jeho webovej stránke," oznámila MsP.     

Autor: (tasr)


komentáre
SHOW ALL
podobné
18.07.2016
Na výrobu nových povrchov chodníkov využívajú starý asfalt
Mesto Nové Zámky chce do jesene kompletne zrekonštruovať 20 úsekov chodníkov. Rekonštrukcia bude doteraz najrozsiahlejšou opravou chodníkov, ktorú mesto v posledných rokoch urobilo.
viac
13.04.2017
V Nových Zámkoch vystavovali diela namaľované pod vodou
V historickej jazdiarni predstavil svoje obrazy držiteľ zápisu do Guinessovej knihy rekordov ukrajinský maliar Alexander Belozor.
viac
14.04.2017
V Nových Zámkoch chcú spolupracovať s komunitami mladých
Projekt vznikol v spolupráci Nadácie pre deti Slovenska a Projektu švajčiarsko-slovenskej spolupráce. Úspešne ho uskutočňujú už v šiestich komunitách Slovenska.
viac
08.01.2018
Revitalizáciu Hlavného námestia chce mesto financovať po etapách
Novozámocká radnica pripravuje revitalizáciu Hlavného námestia. V súčasnosti je hotový ideový koncept, podľa ktorého sa má centrum mesta zmodernizovať. Magistrát už vyhlásil aj verejné obstarávanie na prípravu projektovej dokumentácie stavby.
viac
top články
24 hodín
7 dní
30 dní
partneri
anketa
Mal by sa zakázať vstup utečencov do Európy?
Áno, môžu medzi nimi byť teroristi.
78.57 %
Nie som si istý/istá, ale nemali by sme ich do SR pustiť.
2.48 %
Nie, sú to ľudia, ktorí utekajú pred hrôzami vojny a potrebujú pomoc.
18.94 %