Piatok 14.12.2018
Dnes má meniny 
Branislava, Bronislava
0°C Bratislava
31.07.2018 07:53

Mesto vyhlásilo súťaž návrhov na rozšírenie mestského úradu


Ilustračná snímka (msu)


Riešenie rozšírenia priestorov Mestského úradu v Senci má vygenerovať súťaž architektonických návrhov. Oznámenie o otvorenej súťaži zverejnili v pondelok vo vestníku Úradu pre verejné obstarávanie (ÚVO).


Predmetom súťaže je návrh prístavby, ktorá má doplniť nedostatočný administratívny priestor existujúcej budovy a prípadná rekonštrukcia súčasného objektu, ktorá bude zahŕňať najmä dispozičné preusporiadanie jednotlivých priestorov. "Návrh by mal poskytnúť energeticky úsporný objekt, ktorý nebude samosprávu zaťažovať prehnanými prevádzkovými nákladmi, a zároveň vytvorí reprezentatívnu a moderne vybavenú verejnú budovu mestského úradu," píše sa v oznámení.       

Predpokladaná hodnota zákazky je od 139.900 do 161.360 eur bez DPH. Návrhy možno poslať do 10. októbra 2018. „Architektonické riešenie musí obsahovať aj funkčné a prevádzkové riešenie a technickú a ekonomickú realizovateľnosť návrhu, rovnako tak musí prezentovať kontext umiestnenia stavby do širších vzťahov,“ spresňuje samospráva.       

Návrhy bude hodnotiť osemčlenná odborná porota, najlepšie odmení mesto finančnou prémiou. Všetky zákazky na služby, ktoré budú nasledovať po súťaži, budú pridelené víťazovi alebo víťazom súťaže.      

Autor: (tasr)


komentáre
SHOW ALL
podobné
24.05.2016
Informácie o Bojniciach vždy po ruke
Mobilnú aplikáciu “Virtualne“ pripravilo mesto spoločne s prevádzkovateľom jeho webovej stránky. Je dostupná pre operačné systémy iOS a Android.
viac
07.12.2016
Výstava fotografií zachytáva ľudí v rôznych životných situáciách
Výstava bude verejnosti sprístupnená od 7. 12. 2016 do 19. 12. 2016 vo výstavných priestoroch Mestského úradu v Turčianskych Tepliciach.
viac
31.03.2017
Poslanci zastavili predaj pozemkov v Senci
Poslanci zastupiteľstva Bratislavského samosprávneho kraja zrušili 31. marca obchodnú verejnú súťaž, ktorej víťaz mal kúpiť pozemok pri kruhovom objazde na vjazde do Senca v smere od diaľnice.
viac
09.11.2017
Prešovčania sa počas DŇA BEZ DLHOV môžu prísť poradiť s odborníkmi
Ľudia, ktorí bojujú so splácaním svojich dlhov, sa počas DŇA BEZ DLHOV môžu prísť zadarmo poradiť s odborníkmi, ako riešiť svoju ťažkú finančnú situáciu.
viac
top články
24 hodín
7 dní
30 dní
partneri
anketa
Mal by sa zakázať vstup utečencov do Európy?
Áno, môžu medzi nimi byť teroristi.
78.09 %
Nie som si istý/istá, ale nemali by sme ich do SR pustiť.
2.77 %
Nie, sú to ľudia, ktorí utekajú pred hrôzami vojny a potrebujú pomoc.
19.15 %