Štvrtok 25.04.2019
Dnes má meniny 
Marek
°C
20.04.2017 06:14

Jarný bánovský jarmok


Ilustračný výrez pozvánky


Medovníky, pukance, cukrovinky, oblátky, trdelníky, med a mnoho iných dobrôt.


Už v piatok 21. apríla 2017 rozkvitne centrum mesta Bánovce nad Bebravou jarmočným ruchom a vravou. Námestie bude patriť predovšetkým ľudovým remeselníkom, pripravené budú rôzne atrakcie pre deti a žánrovo bohatý kultúrny program. Prvý deň jarmoku sa predstavia domáce tanečné súbory, svoj repertoár ponúknu Bánovskí heligonkári a podvečer sa návštevníci môžu tešiť na vystúpenie dychovky. Sobotný program odštartuje interaktívne predstavenie kúzelníka a pokračovať sa bude na ľudovú nôtu i v štýle country. Bližšie informácie o podujatí nájdete na www.trencinregion.sk

Miesto konania: Námestie Ľ. Štúra, Bánovce nad Bebravou

Termín konania: 21. a 22. apríl 2017

Autor: Zdroj: Trenčín región


komentáre
SHOW ALL
podobné
22.07.2016
Budovu úradu a kultúrneho domu rekonštruujú za vyše 120 000 eur
Najmä energetické úspory by mali priniesť na rekonštrukčné práce na budove obecného úradu a kultúrneho domu v Dežericiach v okrese Bánovce nad Bebravou.
viac
28.12.2017
Umiestňovanie reklám v meste bude mať svoje pravidlá
Umiestňovanie informačných, reklamných a propagačných zariadení na území Bánoviec nad Bebravou sa bude riadiť svojimi pravidlami. Tie vyplývajú z nového všeobecne záväzného nariadenia (VZN), ktoré pripravila samospráva.
viac
22.03.2018
Zavedú triedený zber BRO v rodiných i bytových domoch
Mesto Bánovce nad Bebravou plánuje zaviesť triedený zber biologicky rozložiteľného odpadu (BRO). Reaguje tak na povinnosť vyplývajúcu zo zákona o odpadoch. Zber sa dotkne domácností nielen v individuálnej, ale i komplexnej bytovej výstavbe, informoval vo štvrtok hovorca mesta Miroslav Schlesinger.
viac
12.06.2018
Bánovce nad Bebravou chcú postaviť kompostáreň na biologicky rozložiteľný odpad
Bánovce nad Bebravou majú záujem na pozemkoch v Dežericiach (okres Bánovce nad Bebravou) postaviť kompostáreň na biologicky rozložiteľný odpad (BRO). K dispozícii by mala byť nielen pre mesto, ale i okolité obce.
viac
top články
24 hodín
7 dní
30 dní
partneri
anketa
Mal by sa zakázať vstup utečencov do Európy?
Áno, môžu medzi nimi byť teroristi.
77.55 %
Nie som si istý/istá, ale nemali by sme ich do SR pustiť.
2.68 %
Nie, sú to ľudia, ktorí utekajú pred hrôzami vojny a potrebujú pomoc.
19.77 %