Pondelok 10.12.2018
Dnes má meniny 
Radúz
3°C Bratislava
24.05.2016 06:44

Informácie o Bojniciach vždy po ruke


Pohľad na Bojnice. Snímka: (exploreslovakia.eu).


Mobilnú aplikáciu “Virtualne“ pripravilo mesto spoločne s prevádzkovateľom jeho webovej stránky. Je dostupná pre operačné systémy iOS a Android.


Dôležité oznamy a upozornenia môžu používatelia vedieť ihneď po zverejnení na webovej stránke mesta. Nastavená notifikácia vás totiž upozorní na aktuálne informácie bez nutnosti navštívenia stránky.

Úradné hodiny mestského úradu a kontaktné informácie si môžete cez mobilnú aplikáciu uložiť pre prezeranie v offline režime. Budete ich tak mať k dispozícii aj keď nebudete mať internetové pripojenie.

Informácie o meste, jeho históriu, alebo fotogalériu je možné pohodlne zdieľať s priateľmi ako atraktívnu pozvánku pre jeho návštevu.

Ľahkú orientáciu v uliciach mesta umožňuje mapa so zobrazením úradov, inštitúcií, škôl a športovísk.

Autor: (msú)


komentáre
SHOW ALL
podobné
18.10.2016
Mesto Košice uviedlo do prevádzky novú mobilnú aplikáciu UBIAN
Košičania tak môžu ako prví otestovať kombináciu moderných technológií a pohodlného cestovania, ktorú im prináša Dopravný podnik mesta Košice a spoločnosť TransData Žilina.
viac
05.12.2016
Po desiatich rokoch má mesto novú webovú stránku
Od začiatku decembra je v prevádzke vynovená oficiálna webová stránka mesta Myjava. Nahradila predošlý web samosprávy, ktorý fungoval prakticky desať rokov.
viac
02.05.2018
Sládkovičovo predstavuje službu pre občanov a návštevníkov mesta
Chcete byť informovaný o aktualitách z nášho webu? Chcete mať k dispozícii dôležité informácie z mesta vo vašom smartfóne? Práve pre vás je určená naša nová mobilná aplikácia - V OBRAZE.
viac
13.11.2018
Radnica spustila nový mapový informačný systém mesta
Novozámocká radnica spustila na mestskej webovej stránke oficiálny mapový informačný systém mesta. Takzvaný GISPLAN bude občanom a návštevníkom mesta poskytovať dôležité mapy a rôzne mapové podklady a informácie.
viac
top články
24 hodín
7 dní
30 dní
partneri
anketa
Mal by sa zakázať vstup utečencov do Európy?
Áno, môžu medzi nimi byť teroristi.
77.97 %
Nie som si istý/istá, ale nemali by sme ich do SR pustiť.
2.81 %
Nie, sú to ľudia, ktorí utekajú pred hrôzami vojny a potrebujú pomoc.
19.22 %