Sobota 22.09.2018
Dnes má meniny 
Móric
16°C Bratislava
24.05.2016 06:44

Informácie o Bojniciach vždy po ruke


Pohľad na Bojnice. Snímka: (exploreslovakia.eu).


Mobilnú aplikáciu “Virtualne“ pripravilo mesto spoločne s prevádzkovateľom jeho webovej stránky. Je dostupná pre operačné systémy iOS a Android.


Dôležité oznamy a upozornenia môžu používatelia vedieť ihneď po zverejnení na webovej stránke mesta. Nastavená notifikácia vás totiž upozorní na aktuálne informácie bez nutnosti navštívenia stránky.

Úradné hodiny mestského úradu a kontaktné informácie si môžete cez mobilnú aplikáciu uložiť pre prezeranie v offline režime. Budete ich tak mať k dispozícii aj keď nebudete mať internetové pripojenie.

Informácie o meste, jeho históriu, alebo fotogalériu je možné pohodlne zdieľať s priateľmi ako atraktívnu pozvánku pre jeho návštevu.

Ľahkú orientáciu v uliciach mesta umožňuje mapa so zobrazením úradov, inštitúcií, škôl a športovísk.

Autor: (msú)


komentáre
SHOW ALL
podobné
18.10.2016
Mesto Košice uviedlo do prevádzky novú mobilnú aplikáciu UBIAN
Košičania tak môžu ako prví otestovať kombináciu moderných technológií a pohodlného cestovania, ktorú im prináša Dopravný podnik mesta Košice a spoločnosť TransData Žilina.
viac
05.12.2016
Po desiatich rokoch má mesto novú webovú stránku
Od začiatku decembra je v prevádzke vynovená oficiálna webová stránka mesta Myjava. Nahradila predošlý web samosprávy, ktorý fungoval prakticky desať rokov.
viac
01.03.2017
Verejnú súťaž na novú webovú stránku Trenčína vyhrala brnianska spoločnosť
Skúšobnú verziu novej webovej stránky mesta Trenčín majú spustiť do konca leta. Verejnú súťaž na nový web Trenčína vyhrala spoločnosť InQool z Brna. Výsledná cena za vytvorenie webu je 18 700 eur.
viac
02.05.2018
Sládkovičovo predstavuje službu pre občanov a návštevníkov mesta
Chcete byť informovaný o aktualitách z nášho webu? Chcete mať k dispozícii dôležité informácie z mesta vo vašom smartfóne? Práve pre vás je určená naša nová mobilná aplikácia - V OBRAZE.
viac
top články
24 hodín
7 dní
30 dní
partneri
anketa
Mal by sa zakázať vstup utečencov do Európy?
Áno, môžu medzi nimi byť teroristi.
79.59 %
Nie som si istý/istá, ale nemali by sme ich do SR pustiť.
2.33 %
Nie, sú to ľudia, ktorí utekajú pred hrôzami vojny a potrebujú pomoc.
18.09 %