Streda 13.12.2017
Dnes má meniny 
Lucia
7.4°C Bratislava
11.01.2017 03:22

Ide OTO. Poďakovať Peťovi


Amatérsky cyklista Peter Káčer pomáha druhým aj napriek svojmu hendikepu. Snímka: (red).


Televízne obrazovky sa hemžia tvárami, ktoré možno viac, možno menej, túžia získať ocenenie Osobnosť televíznej obrazovky. Niektorí nám ponúkajú lepšie (alebo horšie) spracované ľudské príbehy, ďalší sa nás pokúšajú zabaviť, prípadne sa nám cez televízne obrazovky prihovárajú iným spôsobom.


Pravdou je, že Peťo Káčer príbehy tvorí. A to svojim vlastným.

Osobne sa poznáme dlho. Pre mňa je cťou pomáhať mu pri jeho každoročnej charitatívnej cyklojazde. Veľmi dobre viem koľko sa nadrie a natrénuje, kým ja iba špekulujem o tom, ktorá nová trasa by bola zaujímavejšia. Peťo Káčer bicykluje, pomáha, motivuje, a tak ukazuje svoju reálnu silu.

Vyhral nad vlastným osudom, pomáha ďalším ľudom a verím, že nás ostatných inšpiruje. Ukazuje nám, ako prekonať samých seba a to, že pomoc iným má rôzne podoby. Preto je Peťo Káčer pre mňa Osobnosť televíznej obrazovky. Aj cez telku zdravým ľuďom ukazuje, že hendikepovaný je ten kto môže pomôcť, ale to nerobí, a silný je ten - kto má paru pomáhať iným.

Budem vďačný každému kto podporí Peťa Káčera v ankete OTO, a tak mu spoločne vyjadríme podporu za celoročnú drinu ktorou pomáha ľudom, ku ktorým sa osud nezachoval férovo. On sa zlému osudu nevysmieva, on ho mení a nám ukazuje, ako sa to dá. Teraz ide OTO, aby sme svojim hlasovaním poďakovali Peťovi.

Prosím o jeho podporu na http://oto.pluska.sk/ v Kategórii Program roka s podujatím Káčer na bicykli 2016.

 

Autor: (Mišo KALIŇÁK)


komentáre
SHOW ALL
podobné
16.11.2016
Zoberme to jedným metrom
O rok nás čakajú ďalšie voľby do orgánov samosprávnych krajov. Poslanci Národnej rady SR majú k tejto téme na rokovacích stoloch novely príslušných zákonov. Aj preto sa medzi politikmi opäť začína diskutovať o postavení vyšších územných celkov, záujme voličov o voľby krajských poslancov a županov.
viac
06.02.2017
Navrhnite osobnosti na Cenu primátora 2017
Bratislavčania môžu aj tento rok navrhnúť osobnosti na Cenu primátora 2017. Najvyššie samosprávne ocenenie bude významným Bratislavčanom udelené už po 25-krát počas galaprogramu, ktorý tradične odštartuje aprílové dni samosprávy „Bratislava pre všetkých“.
viac
16.06.2017
O rozdelení takmer 100 000 eur bude rozhodovať aj verejnosť
O rozdelení 99 000 eur, ktoré vo svojom rozpočte vyčlenil Trenčiansky samosprávny kraj (TSK) v rámci participatívneho komunitného rozpočtu, rozhodne hlasovaním verejnosť. O prostriedky sa bude uchádzať 35 projektov z ôsmich okresov TSK.
viac
07.07.2017
Zahlasujte v jubilejnom 15. ročníku ankety Strom roka
Do konca septembra 2017 môžu záujemcovia poslať hlas jednému z dvanástich stromov - finalistov ankety Strom roka  a podporiť tak jeho ošetrenie.
viac
top články
24 hodín
7 dní
30 dní
partneri
anketa
Mal by sa zakázať vstup utečencov do Európy?
Áno, môžu medzi nimi byť teroristi.
79.75 %
Nie som si istý/istá, ale nemali by sme ich do SR pustiť.
2.95 %
Nie, sú to ľudia, ktorí utekajú pred hrôzami vojny a potrebujú pomoc.
17.30 %