Štvrtok 18.10.2018
Dnes má meniny 
Lukáš
19°C Bratislava
23.07.2018 10:06

Dunajskostredské leto 2018 prinesie ešte päť podujatí


Ilustračná snímka Relaxos


Dunajskostredské leto, ktoré odštartovalo tento týždeň, prinesie ešte päť žánrovo rôznorodých letných kultúrnych podujatí. Všetky sa uskutočnia pred Mestským kultúrnym strediskom Benedeka Csaplára v Dunajskej Strede.


Podujatia sú na programe v piatky podvečer, iba jedno predstavenie sa koná v stredu, informovalo mesto. Koncerty začínajú vždy o 18.00 h, zastrešuje ich priamo mesto Dunajská Streda a sú bezplatné.       

Koncom mesiaca 27. júla vystúpia v rámci koncertu s názvom Hudba musí znieť žiaci Márie Farkašovej. Tretieho augusta bude patriť pódium hercom Divadla Rivalda, ktorí uvádzajú program pod názvom Riviéra. Desiateho augusta bude na programe Folklórny koncert, na ktorom vystúpia spevácke súbory Tiszta Forrás, Csallóközkürti Népdalkör, Nyékvárkonyi Népdalkör, kapela Pántlika a Zuzana Ladzianska Pilátová.       

Country melódie v podaní kapely Old Country Boys zaznejú v stredu 15. augusta. Na 31. augusta je naplánovaný záverečný koncert letných podvečerných kultúrnych podujatí pod názvom "Operetný a musicalový večer". Predstavia sa na ňom Zsuzsa Dóka, László Bősi Szabó, Katalin Kollár, György Derzsi a Judit Kosáry.     

Autor: (tasr)


komentáre
SHOW ALL
podobné
15.06.2016
Prvé rokovanie Rady ZMOS po májovom 27. sneme ZMOS sa konalo v Dunajskej Strede
Predseda ZMOS Michal Sýkora zvolal na 14. júna 2016 v poradí siedme rokovanie Rady ZMOS, na ktorom predložil vyhodnotenie priebehu 27. snemu ZMOS. Návrh na rozpracovanie priorít schválených snemom a námetov z diskusných príspevkov predložili výkonní podpredsedovia Milan Muška a Jozef Turčány.
viac
02.01.2018
Mestské kúpalisko na Rumanovej bude mať nový nerezový bazén
Mestské kúpalisko na Rumanovej bude pre návštevníkov komfortnejšie. V novej letnej sezóne budú využívať moderný, nerezový plavecký bazén. Pred dvomi rokmi mestský podnik vynovil v areáli kúpaliska aj detský bazén.
viac
06.02.2018
Stretnutie primátorov a starostov s predstaviteľmi kraja v Dunajskej Strede
Župan TTSK Jozef Viskupič s vicežupanmi kraja pokračujú v sérii pracovných stretnutí s primátormi a starostami jednotlivých okresov. Po Skalici, Senici, Hlohovci a Galante sa stretnutie uskutočnilo v podkrovných priestoroch radnice v Dunajskej Strede, ktoré navrhol známy architekt Imre Makovecz.
viac
08.07.2018
Vyvrcholením Kultúrneho leta 2018 budú Dni mesta Trebišov
Mesto pripravuje počas leta program plný hudby a predstavení pre deti.
viac
top články
24 hodín
7 dní
30 dní
partneri
anketa
Mal by sa zakázať vstup utečencov do Európy?
Áno, môžu medzi nimi byť teroristi.
79.08 %
Nie som si istý/istá, ale nemali by sme ich do SR pustiť.
2.68 %
Nie, sú to ľudia, ktorí utekajú pred hrôzami vojny a potrebujú pomoc.
18.25 %