Streda 19.09.2018
Dnes má meniny 
Konštantín
19°C Bratislava
10.01.2018 07:05

Big Air v meste Kremnica 2018


Snímka zdroj: (kremnica.sk).


Občianske združenie FRST Crew Kremnica, o. z. v spolupráci s Mestom Kremnica a partnermi pre obyvateľov a návštevníkov Kremnice pripravujú 11. ročník športovo-hudobného festivalu Big Air v meste Kremnica 2018. Druhú dekádu stále unikátneho podujatia otvoria v tradičnom termíne od 9. do 10. februára.


Pripravené sú opäť rôzne vylepšenia, zvýšenie komfortu všetkých zúčastnených a niekoľko nových sprievodných aktivít. Návštevníci sa môžu opäť tešiť aj na bohatý piatkový poobedný program, kedy prebehne tréning, exhibíciie, koncerty, súťaž na jibbingových prekážkach a večer aj obľúbený POME kvíz. Kvízu sa môže zúčastniť každý kto bude mať chuť sa zabaviť, niečo nové sa dozvedieť a popri tom možno aj vyhrať zaujímavé ceny.

Sobota sa bude už tradične niesť predovšetkým v znamení hlavných pretekov Big Air v meste. Vďaka ′kamarátom′ z freeskiingovej a snowboardovej sekcie Slovenskej lyžiarskej asociácie bude Big Air v meste 2018 po prvýkrát zaradený do oficiálnej série pretekov FIS Race a mladí talentovaní jazdci z celej Európy tak budú mať v Kremnici možnosť zbierať body potrebné pre účasť na Európskom pohári FIS.

Vyvrcholením dňa bude tradične večerné finále, no zďaleka to nebude všetko. Podľa snehových podmienok plánujú organizátori zväčšiť detskú zónu, rozšíriť ponuku toho najlepšieho jedla, rozšíriť oddychovú zónu, nebudú chýbať skvelé koncerty zadarmo priamo na námestí a večerná afterparty.

Na prípravách sa už intenzívne pracuje. „Touto cestou ďakujeme Rímskokatolickej farnosti v Kremnici, za pomoc pri zasnežovaní. Všetkým obyvateľom námestia vopred ďakujeme za trpezlivosť pri našich organizačných aktivitách. V prípade akýchkolvek pripomienok alebo podnetov na nás je k dispozícií náš email info@bigairvmeste.sk alebo akákoľvek iná forma komunikácie, podľa ktorej budeme môcť promptne reagovať, aby sme nikomu nespôsobovali nadmernú nepohodu,” uviedla členka organizačného tímu.

Viac informácií o podujatí nájdu záujemcovia na: www.bavm.sk, facebook.com/bigairvmeste

Autor: (Veronika CHRIENOVÁ)


komentáre
SHOW ALL
podobné
22.06.2016
12. ročník Festivalu frankovky sa uskutoční už tento víkend
Festival frankovky je jedným z podujatí bratislavskej samosprávy, ktorým sa snaží oživiť bohaté vinohradnícke a vinárske tradície tohto regiónu. Uskutoční sa v dňoch 24. - 26. júna 2016 na Primaciálnom námestí v Bratislave.
viac
04.08.2016
Festival partnerských miest Žiliny – Deň európskej kultúry 2016
Mesto Žilina pozýva na Deň európskej kultúry 2016, ktorý sa uskutoční v piatok 5. augusta 2016 od 14:30 hod. na Mariánskom námestí.
viac
08.11.2016
V Bratislave sa budú konať Dni Prahy
Bratislava ožije pražskou kultúrou. V dňoch od 10. novembra do 11. decembra 2016 sa budú v hlavnom meste SR Bratislave konať Dni Prahy.
viac
18.04.2017
Kultúru a šport v regiónoch podporí župa dotáciami vo výške 248-tisíc eur
V rámci nového systému poskytovania dotácií podporí Žilinský samosprávny kraj prvých 379 projektov na Kysuciach, Liptove, Turci, hornom Považí a Orave.
viac
top články
24 hodín
7 dní
30 dní
partneri
anketa
Mal by sa zakázať vstup utečencov do Európy?
Áno, môžu medzi nimi byť teroristi.
79.43 %
Nie som si istý/istá, ale nemali by sme ich do SR pustiť.
2.34 %
Nie, sú to ľudia, ktorí utekajú pred hrôzami vojny a potrebujú pomoc.
18.23 %