Sobota 15.12.2018
Dnes má meniny 
Ivica
0°C Bratislava
03.12.2018 08:05

Adventný kalendár TSK


Adventný kalendár TSK


Aký bol rok 2018 v Trenčianskom samosprávnom kraji? Čo významné sa počas neho udialo? To sú otázky, na ktoré odpovie špeciálny adventný kalendár z dielne TSK.


Už tretím rokom pripomenie 24 významných udalostí, ktoré sa počas aktuálneho roka udiali. Každý decembrový deň počnúc najbližšou sobotou bude na webovom sídle www.tsk.sk zverejnená krátka informačná správa o tom, aký bol rok 2018. Poradie, resp. dátum adventného dňa bude súvisieť s číslovaním a obsahovým zameraním kalendára. Adventný kalendár bude slúžiť aj ako poďakovanie tým, ktorí sa v tomto roku aktívne podieľali na všetkých významných udalostiach a dianí v našom kraji.

V prvom otvorenom okienku adventného kalendára si pripomenieme otvorenie jedinej a jedinečnej zážitkovej záhrady v CSS-DEMY v Trenčíne.

 

Autor: lb


komentáre
SHOW ALL
podobné
15.01.2018
TSK bude aj tento rok pokračovať v optimalizácii stredného školstva
Trenčiansky samosprávny kraj (TSK) chce aj v tomto roku pokračovať v optimalizácii siete stredných škôl vo svojej zriaďovateľskej pôsobnosti a v rekonštrukcii škôl a školských zariadení.
viac
24.01.2018
Svoju knihu dostanú aj dychové hudby a folklórne zoskupenia
Trenčiansky samosprávny kraj (TSK) sa po úspechu publikácie o dobrovoľných hasičských zboroch v Trenčianskom kraji rozhodol prísť s ďalšou knižnou novinkou, ktorá odprezentuje hudobné poklady regiónu.
viac
13.04.2018
Kalendáre TSK ocenené v súťaži Najkrajší kalendár Slovenska 2018
Pestrosť, nápaditosť, príbeh. To sú len niektoré z kritérií výberu z množstva zaslaných príspevkov do súťaže Najkrajší kalendár Slovenska 2018. No iba pár z nich si napokon domov ocenenie skutočne aj odnieslo.
viac
12.11.2018
Trenčianska župa podporila zážitkové vzdelávanie na 24 stredných školách
Trenčiansky samosprávny kraj (TSK) v roku 2018 pokračoval v podpore tematického zážitkového vzdelávania na stredných školách vo svojej zriaďovateľskej pôsobnosti. Študenti župných stredných škôl tak mali možnosť načerpať nové vedomosti z oblasti histórie, prírodných vied a environmentalistiky.
viac
top články
24 hodín
7 dní
30 dní
partneri
anketa
Mal by sa zakázať vstup utečencov do Európy?
Áno, môžu medzi nimi byť teroristi.
78.09 %
Nie som si istý/istá, ale nemali by sme ich do SR pustiť.
2.77 %
Nie, sú to ľudia, ktorí utekajú pred hrôzami vojny a potrebujú pomoc.
19.15 %